Under Armour HeatGear

Under Armour HeatGear

Prežite dovolenku v Afrike.

Under Armour a ich   funkčné handry ...

Nosia je kdekto. Hokejisti, futbalisti, cyklisti, lyžiari, vojaci - prečo?

Matthew VanDyke

Spýtajte sa Matta

Matthew Vandyke je jeden z tých magorov, ktoré s kamerou na motorke prechádzajú miestami, kde dobrú noc nedávajú líšky, ale guľky.

Posledných pár rokov prechádzal turistickýma atrakcema Stredného východu a Severnej Afriky.

Najmä v lete sú africká sparna v kombinácii s motorkárskym odenia dobrým základom pre halucinácie.

Trebárs ceduľu v púšti hlásajúci: "práve vchádzate na území dehydratácia, kolapsu a smrti."

mal šťastie

V roku 2011 sa Matt pridal na stranu "bojovníkov za slobodu" vo vojne proti Kaddáfího režimu v Líbyi.

Zajali ho. Vsadili do betónovej kobky meter krát meter. Spoločnosť mu robili nápismi v arabčine vryté do múrov. Čo asi znamenali?

Je mi horúco!

Aby nie. Matt mal šťastie. Tri roky predtým ho firma Under Armour zaopatril kolekcií   funkčného oblečenia HeatGear . Keď ho zajali, mal na sebe   tričko Under Armour s dlhým rukávom   a taky   funkčné trenky . To isté mal na sebe o pol roka neskôr, keď úspešne pláchl.

najlepšia reklama

Prežil Matt leto v betónovej kobke vďaka hadrům Under Armour? Možné to je. Čo mal vlastne na sebe?

technológia HeatGear

Využitím super-ľahkých vlákien športovca či zajatcov chladí a pomáha udržiavať v suchu aj v najväčšom teple. Vsakuje vlhkosť a uľahčuje ventiláciu. Toto dnes o sebe tvrdí kadejaké tričko. Čo všetko ale zahŕňa HeatGear tech?

Moisture Transport Systems

Špeciálne ošetrená vlákna odsávajú telesnú vlhkosť, ktorú čulo propuštějí na povrch materiálu, odkiaľ sa rýchlo odparuje. Aj pri extrémnej perspirácii zostáva oblečenie ľahké a telo športovca či zajatcov udržiava v chlade a suchu. To mohlo Mattovi na vrchole leta - pod slnkom či väzenským mundúr - celkom bodnúť.

Odor Control

Anti-mikrobiálne technológie Odor Control bráni v raste smradonosným potvorkám, ktoré sa tak nešíri materiálom oblečenie a nemôžu rozsievať svoj najväčší prínos - puch. V kombinácii s MTS a zrýchleným odparovaním vlhkosti predstavuje Odor Control najefektívnejší spôsob redukcie telesného pachu. Tak prežil Mattov nos.

UPF (Ultra-Violet Protection Factor)

Chráni pred ultra-fialovým žiarením. Čo dodať? Nie úplne zlá vec pre kožu prechádzajúce africkým letom.

 

Toto boli základy kolekcie oblečenia HeatGear, ktoré však môže byť šité z rôznych materiálov:

 

Under Armour Tech

Klasický super-ľahký materiál imitujúci bavlnu, no poskytujúca všetky funkčné výhody syntetických materiálov.

Charged Cotton

Vylepšená bavlna. Kombináciou neošetrených a - naopak - špeciálne ošetrených bavlnených vlákien schne až 5x rýchlejšie ako obyčajná bavlna - pritom je rovnako ľahká, komfortná a príjemná. Ideálne pre šport v horúčave alebo varenie v kobke.

Under Armour Catalyst

Super-ľahký a jemný materiál regulujúci telesnú teplotu. vlastne; o super-ľahkosti a jemnosti hovoríme stále. V tom prípade je Under Armour Catalyst super-super-ľahký, jemný, a - prekvapenie na koniec - je vyrobený z recyklovaných plastových fliaš! Neviem, či mal Matt na sebe práve Under Armour Catalyst, ale ak áno, mohol do steny kobky vyryť: "prežijem - chladí ma tričko z tvojej ropy, Muamar!"

Under Armour Coldblack

Tmavé látky vyrobené touto technológiou na priame slnko reagujú ako látky svetlé - takže sa v lete neuvaríte ani v   čiernom triku . Svetlé látky vyrobené technológiou Coldblack budí dojem, ktorý žiadne iné látky - tmavé alebo svetlé - nebudí; že na sebe nemáte vôbec nič. Keby tričká technológie Coldblack neobsahovala najefektívnejší systém tepelnej regulácie a odsávanie vlhkosti, bolo by na mieste povedať, že práve z tejto série športovci "tečú" najviac.

HeatGear Flyweight

Ultra-ľahký materiál s dômyselne všitými dierkovanými pruhy, ktoré zefektívňujú reguláciu teploty a odparovanie vlhkosti. Voľné rukávy s plochými stehmi poskytujú maximálnu voľnosť. Ultra-ultra-ľahké.

HeatGear Sonic

Posledný a najaktuálnejšie výstrel z guľometov fabriky Under Armour. Kompresný materiál - dokonale padne a zvyšuje výkonnosť svalov. Hovoria mu "druhá koža" - na rozdiel od mnohých iných kompresných materiálov je pohodlný, takže   tričká ,   trenírky ,   nohavice   a   tielka   Sonic môžete nosiť celý deň.

Hádankou zostáva už len to ...

Čo presne mal na sebe Matt.


Under Armour Heatgear 

VýrobcaUnder Armour
Under Armour HeatGear
Vytvorené4. 5. 2020
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies