Under Armour ColdGear

Under Amour ColdGear

Športujte aj v zime.

Under Armour Coldgear

Ak ešte neprišla, bude tu čoskoro. So suchým lístím padá teplota. S teplotou dážď. Akonáhle teplota spadne pod úroveň dažďa, začne padať sneh.

Bude zima.

To ale neznamená, že nutne musí uschnúť, padnúť a zamrznúť vaše fyzička. Ak ste jeden z notorických pobíhačů, poskakovačů či lezcov alergických na dlhodobý pobyt v nore, zima vás nezastaví.

Dobre ale viete, že zatiaľ čo v lete nadbytočné zvršky zložíte (keď nebežíte v oblečení HeatGear ) a PADI ďalej, v čom vybehnete v zime, v tom sa vrátite a ak je to málo, vrátite sa nadlho, pretože vzápätí si ľahnete s virózou.

Nechcete byť prikovaní doma len preto, že padá sneh? Potom musíte dobre vybrať, v čom vybehnete von.

Under Armour ColdGear

rad oblečenie   ColdGear   je navrhnutá tak, aby umožnila neobmedzenú vonkajšie aktivitu v chladnom počasí. Funkčným systémom dvoch vrstiev bojuje proti vnútorným aj vonkajším nepriateľom športu v zime.

Spodná vrstva hreje a odvádza prebytočné teplo, čím udržuje ideálnu teplotu, vrchná vrstva zabezpečuje, aby sa vám na telo neprokousal chlad.

Systém rozlíšenie hrúbky spodnej vrstvy na stupnici 1 až 3 (od najtenší po najhrubší) vám umožní zvoliť oblečenie vyhovujúcu konkrétnemu počasie. Vďaka špeciálne ošetreným látkam navyše oblečenie ColdGear odvádza akúkoľvek vlhkosť, takže nehrozí, že potem nasiaknuté zvršky zamrznú a vytvorí okolo vás ľadový pancier.

Technológia Anti-Odor zamedzuje rastu a množeniu mikróbov spôsobujúcich pach.

Klasikou Under Armour je ergonomický dizajn. Látky typu4-Way Stretch a zmysluplne umiestnené ploché švy neobmedzujú pohyblivosť ani nedrú, čo oceníte, keď vybehnete vo väčšej zime - oblečenie do niekoľkých vrstiev.

Nie je to len šírka sortimentu ColdGear (je možné obliecť sa od hlavy až k päte), alebo ergonomicky prístup k dizajnu, čo umožňuje pohodlne kombinovať jednotlivé kusy oblečenia.

Podľa ľubovôle a vonkajších podmienok sa môžete pohodlne zabaliť do ColdGear vďaka pestrému sortimentu strihov:

Kompresný strih:

Dokonale padnúce modely spevňujú postavu a zvyšujú výkonnosť. Veľmi dobre slúži ako prvý alebo   podvlékací vrstva   ďalšieho oblečenia. Pocitovo k vám priľnú ako druhá koža a parádne odvádza vlhkosť. Zároveň však udržujú teplo, takže vo znesiteľne chladnom počasí je možné   oblečenie kompresného strihu   použiť samostatne.

Loose:

Voľnejšie oblečenie. Spodnú vrstvu zvyčajne tvorí načesanej, špeciálne upravená vlna, ktorá zaisťuje cirkuláciu tepla a zároveň odvádza vlhkosť. Modely strihu "loose" je možné nosiť samostatne alebo ako ďalšiu vrstvu cez modely kompresného strihu.

Outwear:

Bundy, kabáty a svetre rôzneho stupňa hrejivosti.

Under Armour Coldgear

Fitted alebo Base:

Hrejivý a zároveň dobre ventilující, dokonale padnúce podvlékací oblečenie vhodné na celodenné nosenie.

Nekonečná invencie a variabilita

Práve možnosť vybrať si a zostaviť z radu ColdGear jedno- alebo niekoľkovrstvové oblečenie pre určitú aktivitu, teplotu a špecifické klíma robí   Under Armour ColdGear   populárne medzi lyžiarmi, sánkarovi, rýchlokorčuliari či horolezci. Taky lovci, dobrodruhovia a turisti ocenia možnosť efektívne sa chrániť pred zimou.

Čo ale bežci a naozaj nízke teploty? Čo keď do mrazu ešte navyše fúka ľadový víchor?

Ešte nedávno ani sebeinteligentněji dizajnované funkčné oblečenie nezabezpečilo možnosť ísť bezstarostne behať do skutočne pálčivých mrazov. Platilo, že:

Neoblečiete Ak sa dosť, omrzenia alebo zmrzneme. Keď sa navlečiete do štyroch vrstiev, budete sa kolísať ako opitý snehuliak.

Potom Under Armour vyvinul rad ColdGear Infrared.

Všetky výhody rady   ColdGear doplnil o tepelne vodivý film atramentu s obsahom keramiky, ktorým je ošetrená spodná vrstva.

Keramický film vyhľadá a vstrebe vašu telesnú teplotu, už roznesie práve na miesta, ktoré najviac potrebujú ohriať. Tým Infrared bežca udrží v teple dlhšiu dobu - bez nutnosti nepohodlného vrstvenie oblečenia.

Vrstva atramentu však nijako neznižuje pohodlie ani nezhoršuje priedušnosť či odvod vlhkosti. A tak už bežci nemusí zostávať doma ani v tých najväčších mrazoch.Under Armour Coldgear

VýrobcaUnder Armour
Under Armour ColdGear
Vytvorené4. 5. 2020
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies