Tričko BAUER NG Core Int.Neck LS Top Jr (1042862), M

Tričko BAUER NG Core Int.Neck LS Top Jr (1042862), M
46,33 EUR 38,29 EUR bez DPH
Zistiť dostupnosť
Osobne v predajni:na vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
Kód10561-3-1PN10561VýrobcaBauerZáruka24 mesiacov
Vrchný diel juniorského ribaná s ochranným kevlarovým lícom a dlhými rukávmi. Ribano je vyrobené z látky THERMO MAX +, ktorá odvádza vlhkosť a má protizápachvé vlastnosti. Chránič krku a kľúčne kosti je vyrobený z patentovanej látky DuPont KEVLAR, ktorá Vás dokonale ochráni pred poranením spôsobeným palíc či korčúľ. Zadná strana ribana je navrhnutá dlhšia, tak aby sa nikdy nevyhrnula spoza nohavíc. Švy sú šité, tak aby nespôsobil žiadne drhnutie na koži. Ribano je vhodné pre hokejistov, ktorí sa necítia dobre so samostatným nákrčníkom.
VýrobcaBauer
VeľkosťM

Tovar, ktorý máme na sklade, dodáme našim zákazníkom spravidla do 48 hodín od objednania na akúkoľvek adresu na Slovensko!

 Cena za zásielku od 5 EUR, Dobierka 1 EUR

 

POZOR !! Cez Zásilkovnu nie je možno zasielať nadrozmerné zásielky. Len tovar s celkovými rozmermi do 100 cm (súčet všetkých strán zásielky v cm)

 

Nadrozmerné zásielky (hokejky, bránky, strelecké plochy, ...) zasielame iba prostredníctvom prepravných spoločností DPD a TOPTRANS. Cena za zásielku od 110, - podľa hmotnosti.

 

  Cena za zásielku od 13 EUR,  Dobierka 2 EUR

        Cena za zásielku od 10 EUR, Dobierka 2 EUR

Cena za prepravu DPD a TOPTRANS je vypočítaná podľa hmotnosti objednaného tovaru  (súčet všetkých objednaných produktov)

 

 

 

 

 

 

 

 

PopisDoprava