Palica BAUER SUPREME S 190 GRIP S-17 SR

Palica BAUER SUPREME S 190 GRIP S-17 SR
-27 %
Vyberte variantu
flex
77
87
102
Varianta
Levá (levá ruka dole)
Pravá (pravá ruka dole)
Bežná cena s DPH 215,6 EUR 156,4 EUR 129,3 EUR bez DPH
Kód0947724VýrobcaBauerZáruka24 mesiacov

Palica Bauer Supreme S 190 Sr

Kompozitová hokejka Bauer Supreme S190 v kategórii Senior (152 cm) je novinkou pre sezónu 2017/2018 určená pre profesionálnych hráčov. Jedná sa o druhý najvyšší model hokejok Supreme, hrajú s ňou hráčmi predovšetkým v prvej a v druhej lige a juniorskej extralige. Produktový rad Supreme sa vyznačuje vysokým bodom ohybu, mäkšie čepeľou a hranatým shaftom. Hokejka váži 460 gramov a pri jej výrobe boli použité najnovšie technológie.

S hokejkou Supreme (1S) hrajú predné hráči NHL napríklad Steven Stamkos alebo Nikita Kucherov, z českých hráčov potom Michal Kempný, Marek Kvapil, Vladimír Roth a ďalší.

  • hmotnosť: 460 g
  • dĺžka: 152 cm
  • záhyb: P92 (Matthews)

 


 

Technológia Strely - Produktový rad Supreme je navrhnutá pre čo najtvrdšie strelu príklepom. Bod ohybu (kick-point) je umi v hornej časti palice, čepeľ je zmäkčená. Táto technológia využije maximálne tvoji energiu a prenesie ju zo shaftu do čepele. Pre sezónu 2017/2018 je rozšírená zóna bodu ohybu, tým sa zvyšuje univerzálnosť hokejky. Vystrelíš nejtvrdí možnú strelu príklepom, tak ako od hokejky Supreme očakávaš, táto vlastnosť sa prenáša aj do strely zápästím a to vďaka ľahšiemu prehnutie pri rozličných pozíciách rukou na hokejke počas strely.

   

 

Technológia shaftu - Kopozitový shaft je zložený z 12 000 karbónových vlákien vpletených do seba. Vďaka tomu je hokejka o 10% odolnejšie ako pri použití kompozitu 3K carbon, z ktorého je vyrobený model S180. Hokejka je tiež ľahší a lepšie vyvážená. Povrch shaftu je pokrytý špeciálnou nekĺzavou textúrou.


   

Technológia čepele - Čepeľ využíva technológiu Power Senca 2. Jadro čepele vypĺňa ľahká adaptabilné pena. Povrch čepele je vyrobený z karbónových vlákien 12K carbon, ktoré sú prepojené s materiálom, ktorý má vlatnosti podobné gume. Vďaka tejto technológii má hráč lepší cit puku.


 

 

Vysoký bod ohybu

 

Hranatá geometria shaftu

 

Zúžený profil krčku

 

Zmäkčená čepeľ pre rýchlu strelu

 

VýrobcaBauer

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava