Palica BAUER SUPREME 1S GRIP S-17 SR Ľavá P92, 87

Palica BAUER SUPREME 1S GRIP S-17 SR
-31 %
Vyberte variantu
flex
77
87
95
102
Varianta
Levá (levá ruka dole)Prodej skončil
Pravá (pravá ruka dole)Prodej skončil
Bežná cena s DPH 283,7 EUR 197,0 EUR 162,8 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Prodej skončil
Osobne v predajni:na vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
Kód0947711VýrobcaBauerZáruka24 mesiacov

Palica Bauer Supreme 1 S Sr

Kompozitová hokejka Bauer Supreme 1S v kategórii Senior (152 cm) je novinkou pre sezónu 2017/2018 určená pre profesionálnych hráčov. Jedná sa o najvyšší model hokejok Supreme. Produktový rad Supreme sa vyznačuje vysokým bodom ohybu, mäkšie čepeľou a hranatým shaftom. Hokejka váži iba 420 gramov a pri jej výrobe boli použité najnovšie technológie.

S touto hokejkou hrajú predné hráči NHL napríklad Steven Stamkos alebo Nikita Kucherov, z českých hráčov si túto hokejku obľúbili Michal Kempný, Marek Kvapil, Vladimír Roth a ďalší.

  • hmotnosť: 420 g
  • dĺžka: 152 cm
  • záhyb: P92 (Matthews)
       

Technológia Strely - Produktový rad Supreme je navrhnutá pre čo najtvrdšie strelu príklepom. Bod ohybu (kick-point) je umi v hornej časti palice, čepeľ je zmäkčená. Táto technológia využije maximálne tvoji energiu a prenesie ju zo shaftu do čepele. Pre sezónu 2017/2018 je rozšírená zóna bodu ohybu, tým sa zvyšuje univerzálnosť hokejky. Vystrelíš nejtvrdí možnú strelu príklepom, tak ako od hokejky Supreme očakávaš, táto vlastnosť sa prenáša aj do strely zápästím a to vďaka ľahšiemu prehnutie pri rozličných pozíciách rukou na hokejke počas strely.

   

 

Technológia shaftu - Hokejka je vyrobená z jedného kompozitového dielu (monocomposite). Kopozit Textreme je najľahší a najodolnejší karbónové vlákno na trhu. Je o 20% ľahší a odolnejší ako 12K carbon použitý na hokejke S190. Táto technológia zaručuje nielen vyššiu odolnosť, ale aj Lepšie cit na puku. Povrch shaftu je pokrytý špeciálnou nekĺzavou textúrou.

   

 

Technológia čepele - Hokejka supreme 1S má ako jediná na svete jadro čepele so stlačeným gélom renew core. Táto technológia pomáha pri transfere energie v rámci čepele pri strele či prihrávke, zlepšuje tiež cit pri vedení puku. Gélová vrecko absorbuje energiu pri náraze puku do čepele, takto absorbovanú energiu vydá späť do puku, čím akceleruje jeho rýchlosť pri strele. Ďalšou vlastnosťou gélu renew core je schopnosť zaplniť mikropraskliny, ktoré vznikajú vo vnútri čepele počas hrania. Zabraňuje tak ich rozširovaniu, čím zvyšuje odolnosť a dodáva hráči konštantou pocit novej palice (čepeľ nemäkne). Povrch čepele je vyrobený z karbónových vlákenTextreme.

   

 

Technológia lepenia karbónových vlákien - Pri použití tejto technológie je potreba menej lepidla, ktoré spája jednotlivé vrstvy karbónu. Palica je vďaka tomu ľahšie pritom rovnako odolná. Pružnosť lepidlá zabraňuje vzniku prasklín a ich šíreniu. Dodáva hráči konštantný pocit novej palice (hokejka nemäkne).


 

 

Vysoký bod ohybu

 

Hranatá geometria shaftu

 

Zúžený profil krčku

 

Zmäkčená čepeľ pre rýchlu strelu

 

flex87
VariantaLevá (levá ruka dole)
VýrobcaBauer

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava