Palica BAUER SUPREME 1S GRIP S-17 JR-40 (1051298) Ľavá P92

Palica BAUER SUPREME 1S GRIP S-17 JR-52 (1051298)
-21 %
Vyberte variantu
Varianta
Levá (levá ruka dole)Skladom
Pravá (pravá ruka dole)Zistiť dostupnosť
Bežná cena s DPH 196,8 EUR 156,4 EUR 129,2 EUR bez DPH
Skladom
Osobne v predajni:DnesPrepravnou spoločnosťou:17. mája
Kód0943960VýrobcaBauerZáruka24 mesiacov

Palica Bauer Supreme 1 S Jr 40

Kompozitová hokejka Bauer Supreme 1S v kategórii Junior (132 cm) v tvrdosti 40 je novinkou pre sezónu 2017/2018 určená pre profesionálnych hráčov. Ide o najvyššiu radu hokejok Supreme. Produktový rad Supreme sa vyznačuje vysokým bodom ohybu, mäkšie čepeľou a hranatým shaftom. Hokejka váži iba 310 gramov a pri jej výrobe boli použité najnovšie technológie.

S touto hokejkou vo variante Senior hrajú predné hráči NHL napríklad Steven Stamkos alebo Nikita Kucherov, z českých hráčov si túto hokejku obľúbili Michal Kempný, Marek Kvapil, Vladimír Roth a ďalší.

  • tvrdosť: 40
  • hmotnosť: 310 g
  • dĺžka: 132 cm
  • záhyb: P92 (Matthews)

 

   

 

Technológia Strely - Produktový rad Supreme je navrhnutá pre čo najtvrdšie strelu príklepom. Bod ohybu (kick-point) je umi v hornej časti palice, čepeľ je zmäkčená. Táto technológia využije maximálne tvoji energiu a prenesie ju zo shaftu do čepele. Pre sezónu 2017/2018 je rozšírená zóna bodu ohybu, tým sa zvyšuje univerzálnosť hokejky. Vystrelíš nejtvrdí možnú strelu príklepom, tak ako od hokejky Supreme očakávaš, táto vlastnosť sa prenáša aj do strely zápästím a to vďaka ľahšiemu prehnutie pri rozličných pozíciách rukou na hokejke počas strely.


   

Technológia shaftu - Hokejka je vyrobená z jedného kompozitového dielu (monocomposite). Kopozit Textreme je najľahší a najodolnejší karbónové vlákno na trhu. Je o 20% ľahší a odolnejší ako 12K carbon použitý na hokejke S190. Táto technológia zaručuje nielen vyššiu odolnosť, ale aj Lepšie cit na puku. Povrch shaftu je pokrytý špeciálnou nekĺzavou textúrou.


   

Technológia čepele - Čepeľ juniorské hokejky 1S využíva technológiu Power Senca 2. Jadro čepele vypĺňa ľahká adaptabilné pena. Povrch čepele je vyrobený z karbónových vlákien Textreme, ktoré sú prepojené s materiálom, ktorý má vlatnosti podobné gume. Vďaka tejto technológii má hráč lepší cit na puku.


 

 

Vysoký bod ohybu

 

Hranatá geometria shaftu

 

Zúžený profil krčku

 

Zmäkčená čepeľ pre rýchlu strelu

 

 

VariantaLevá (levá ruka dole)
VýrobcaBauer

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava