Palica BAUER S19 VAPOR FLYLITE GRIP STICK SR

Palica BAUER S19 VAPOR FLYLITE GRIP STICK SR
-15 %
Palica BAUER S19 VAPOR FLYLITE GRIP STICK SR
Palica BAUER S19 VAPOR FLYLITE GRIP STICK SR
Vyberte variantu
flex
70
77
87
102
Varianta
Levá (levá ruka dole)
Pravá (pravá ruka dole)
Záhyb hokejky
P28
P92
Bežná cena s DPH 254,6 EURod 216,4 EURod 178,9 EUR bez DPH
Kód1027590VýrobcaBauerZáruka24 mesiacov

Seniorská hokejka Vapor FLYLITE v tvrdosti 102, 87, 77 a 70 s výškou 152 cm a váhe 390 gramov.

Tento model je úplnou špičkou medzi všetkými hokejkami a to nielen vďaka svojej bezkonkurenčné váhe, ale predovšetkým prevedením, ktoré demonštruje technologický náskok značky Bauer pred ostatnými výrobcami. Puk z čepele tejto hokejky vyletí tak rýchlo, že brankár nestačí ani mrknúť.

Ako shaft tak i čepeľ hokejky sú potiahnuté prémiovým karbónom TeXtreme®, ktorý nejdete iba na top modeloch značky Bauer. Medzi jeho bezkonkurenčné vlastnosti môžeme zaradiť nízku váhu a pevnosť. Iba na tejto hokejke nájdete jedno unikum a to asymetrické prelínanie týchto vlákien, vďaka ktorému sa ešte vylepšil prenos energie počas strely. Takto prolnuté karbónové vlákna sú nanesené na hokejky systémom Advanced Carbon Layering, ktorý redukuje váhu a zároveň zvyšuje odolnosť.

XE Taper technológia je špeciálny patentovaný tvar shaftu, ktorý Bauer získal do svojho portfólia vďaka akvizícii legendárnej značky hokejok Easton a ešte ho o niečo vylepšil. Tvar krčku hokejky má unikátny tvar elipsy, ktorý nenájdete na žiadnej inej hokejke konkurenčných značiek. Táto unikátna konštrukcia prináša hlavné benefity a to nízku váhu hokejky, väčšiu flexibilitu bodu ohybu teda väčšia prehnutie hokejky, vďaka čomu hokejka rýchlejšie vystrelí, a torznú stabilitu čo znamená, že hokejka sa pri strele "nekrúti", teda je stabilný.

Hokejka je vyrobená technológiou MONOCOMP, čo znamená naozaj z jedného kusu. Vďaka tomuto patentovanému výrobnému procesu sa nestráca žiadna energia počas strely pri prechode zo shaftu do čepele.

Čepeľ hokejky bola optimalizovaná navýšením materiálu v kritických bodoch, tiež aby sa zvýšila jej odolnosť a nebola nijako poznamenaná výkonnosť.

VýrobcaBauer

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava