Palica Bauer NEXUS 1N Griptac - 2017

Palica Bauer NEXUS 1N Griptac - 2017
-31 %
Vyberte variantu
Varianta
Pravá (pravá ruka dole)Prodej skončil
Bežná cena s DPH 225,2 EUR 156,4 EUR 129,3 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Prodej skončil
Osobne v predajni:na vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
Kód0943968VýrobcaBauerZáruka24 mesiacov

Seniorská hokejka BAUER NEXUS 1N - 2017

Nová hokejka Nexus 1N sa môže pochváliť unikátnym tvarom shaftu, ktorý môžeme vidieť prvýkrát u značky Bauer, a úplne novým zúženým dizajnom krčku hokejky. Spojenie týchto inovácií prináša hráči najrýchlejší a najjednoduchší "nabitie" hokejky na strelu v histórii evolúcie hokejok z radu Nexus.

 

 

Nový shaft hokejky Nexus 1N je o 14% zaoblenejšie než predošlý model hokejky z roku 2015, ktorý bol totožný s hranatým tvarom shaftu hokejok z radu Supreme. Vďaka tejto novej konštrukcii sme mohli vyrobiť nový agresívnejšie skosený, teda užšie a tvrdšie krčok hokejky.

 

 

Technológia Pure Shot Blade Profile posilňuje spojenie shaftu hokejky a čepele tak, že je pri strele vždy čepeľ kolmo k cieľmi. To poskytuje hráči dokonalé podmienky pre vyslanie strely so smrtiacou presnosťou.

 

 

Okrem týchto noviniek nájdeme na hokejke 1N typické patentované technológie značky Bauer ako karbónové vlákna TeXtreme®, MonoComp® konštrukciu a tiež systém spájanie vlákien eLASTech®.

Karbón Textreme je o 20% silnejší ao 20% ľahší než karbónu používané na konkurenčných paliciach.

Systém Elasti zosilňuje karbónové vlákna pomocou nano trubíc, čím zabraňuje mikro prasklinám v hokejke, tak predlžuje jej životnosť a bráni jej mäknutie.

Výrobný proces MONOCOMP umožňuje vyrobiť hokejku zo skutočne jedného dielu. Vďaka tejto technológii je hokejka ľahší a poskytuje lepšiu balans, ako dvojdielne hokejky, kde sa čepeľ musí lepiť k shaftu.

Jednou z najdôležitejších častí hokejky je jej čepeľ Power Sense 2®která bola skonštruovaná, pomocou najnovšieho tipu technológie Sense. Zdokonalený proces nanášania vrstiev Sense a ich prepojenie s karbónovými vláknami Textreme na vonkajšej časti čepele redukuje váhu na minimum a ponúka dokonalý balans a cit pri vedení puku.

Všetky tieto technológie dohromady tvoria unikátne hokejku, ktorá rýchlo nadobudla na popularite medzi profesionálnymi hráčmi ako David Pastrňák, Jonathan Toews a Auston Matthews.

 

flex87
VariantaPravá (pravá ruka dole)
VýrobcaBauer

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava