Juniorské korčule BAUER S18 SUPREME S27 SKATE - JR 3.5, D

Juniorské korčule BAUER S18 SUPREME S27 SKATE - JR 3.5, D
-31 %
Juniorské korčule BAUER S18 SUPREME S27 SKATE - JR 3.5, D
Juniorské korčule BAUER S18 SUPREME S27 SKATE - JR 3.5, D
Juniorské korčule BAUER S18 SUPREME S27 SKATE - JR 3.5, D
Juniorské korčule BAUER S18 SUPREME S27 SKATE - JR 3.5, D
Juniorské korčule BAUER S18 SUPREME S27 SKATE - JR 3.5, D
Bežná cena s DPH 227,3 EUR 157,9 EUR 130,5 EUR bez DPH
Skladom
Osobne v predajni:ZajtraPrepravnou spoločnosťou:24. júna
Kód0955348VýrobcaBauerZáruka24 mesiacov

Korčule Bauer Supreme S 27 Junior

Model S27 odporúčame pre výkonnostný mládežnícke hokejistov a rodičia, ktorí hľadajú zaujímavý pomer cena / výkon. Pre hráčov z mládežníckych kategórií sa jedná o dostačujúce korčule, ktoré nebudú hráčov nijako obmedzovať tak vo výkonnosti, tak pohodlie.

Korčule Supreme sú charakteriskické anatomickým tvarom, ktorý precízne obopína nohu hráča a tým zaisťuje maximálny komfort a dokonalý prenos energie pri korčuľovaní. Tvar korčule je špeciálne navrhnutie na strednej výšku priehlavku, hĺbku päty a obvod členku.

  • modelové číslo: 1052971
  • nástupca modelov: Supreme S160, 160, ONE.6
  • hmotnosť:
  • hráčska úroveň: Performance
  • tepelná tvarovateľnosť: Áno

 


Vlastnosti v číslach

Tepelná tvarovateľnosť - 8/10

Odvíja sa od vonkajšieho materiálu a vnútorných pien. Čím vyššia je hodnotenie tým sa korčule lepšie prispôsobí nohe hráča.

Bočné podpora - 6/10

Závisí na kombináciu materiálu topánky a spôsobu spracovania. Čím vyššia je hodnotenie tým vyššia je tvrdosť topánky zo strany na stranu.

Ohnutie korčule - 8/10

Závisí od miery ohnutie korčule smerom vpred. Čím vyššia je hodnotenie tým viac energie je potrebné pre ohnutie do uhla 45 °.

Torzná tuhosť - 6/10

Odvíja sa od kombinácie materiálu topánky, spracovanie a opory vložky. Čím vyššia je hodnotenie tým menej sa korčule pne a nedochádza tak k strate energie pri korčuľovaní.


 

Materiál skeletu - Vstrekované jadro Trueform z lekého, ale pritom pevného polyuretánového materiálu. Navrhnutý pre optimálnu oporu nohy a štrukturálne tepelné tvarovanie. zvyšuje bočnú podporu a torznú tuhosť.


 

Jazyk - Dvojdielny plstený jazyk (48 oz) poskytuje pokročilý komfort. Integrovaný, mierne vystužený chráničom priehlavku zaručuje dostatočnú orchranu. (Mäkšia ako pri modeli S29)


 

Výstelka - Mäkká výstelka z mikrovlákna, ktorá maximalizuje komfort


 

Nôž - Oceľ strednej úrovne s overenou prémiovou odolnosťou. Štandardná výška profilu, predná a zadná časť předkonturována.


 

Podrážka - Podrážka je vyrobená zo stredne tvrdeného plastu TPU, zvyšuje torznú tuhosť a uspokojivo sa vysporiadava s pnutím korčule.


 

Vložka - Základňa z peny Mid-density poskytuje rovnováhu medzi komfortom a výkonnosťou.


 

Holder - holder TUUK z ľahkého a vysoko odolného plastu. Patentovaný Edge systém pre veľmi jednoduchú a rýchlu výmenu nožov.


 

ŠírkaD
Veľkosť3.5
VýrobcaBauer

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava