AQUAHIT

AQUAHIT
-3 %
Odporúčame
AQUAHIT
AQUAHIT
Bežná cena s DPH 100,2 EUR 97,19 EUR 80,32 EUR bez DPH
Zistiť dostupnosť
Osobne v predajni:na vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
Kód0806559Záruka24 mesiacov

Blesková príprava k tréningu, mobilnosť záťaže, rôzne varianty úchopu a v neposlednom rade dokonalá skladovateľnosť, robia z Aquahitu výbornú mobilné pomôcku pre kondičný i hokejový tréning.

Výborne sa osvedčuje pri balančných cvičeniach, pri cvičeniach dynamickej sily, nácviku rovnováhy. Pri cvičení s vakom dochádza k javu zvanom funkčná impulzácia sily. Funkčné impulzácia je veľmi podobná javom, nastávajúcich pri riešení zložitých situácií v ľadovom hokeji (rýchla zmena smeru jazdy, neočakavateľné zarezanie korčule, záklon tela). Pozn K dostaniu iba v červenej farbe.

Cvičenie s AQUAHITEM je efektívne využívané v rade športových odvetviach, na úrovni slovenskej reprezentácie a dokonca aj v rehabilitačných zariadeniach.

Športy, ktoré využívajú aquahit - Futbal, hokej, atletika, cyklistika, zjazdové lyžovanie, klasické lyžovanie, biatlon, rýchlokorčuľovanie, zápas, džudo a mnoho ďalších športov.

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava